14 Mayıs 2010 Cuma

Sentry için hala "umut" var!

Evet, ne yazık ki doğru okudunuz. Marvel'ın Superman'i Siege 4'te Thor tarafından öldürülmüş de olsa, Fallen Sun'da tüm kahramanlar kendisinin mezarı başında uzun ve acı dolu konuşmalar yapmış da olsa, Sentry'nin hala geri dönme olasılığı bulunuyor.Eh, burası Marvel Evreni, elbet her ölü tekrar canlılığı tadacaktır diye düşünebilirsiniz tabi.

Ama Sentry'nin geri dönüşünün ipuçları, ölümünün hemen ardından çıkan sayıda verildi. Cenaze sonrası kahramanlar dağılmaya hazırlanırken ortaya çıkan CLOC (Sentry'nin robot hizmetkarı), Sentry'nin geri dönüşü için Watchover'ı yeniden inşa etmeye gittiğini, inşa edeceği yerin herkesten gizli tutulacağını ve kimsenin oraya yaklaşamayacağını bildirerek, Robert'ın ölümünün uzun süreli olmayacağını "müjdeledi."

Kendisine onun öldüğünü ve geri dönmeyeceğini söyleyen kahramanlara cevap olarak ise, Robert Reynolds'un günlüğünü Mr. Fantastic'e verdi ve son cümleyi okumasını istedi. CLOC'a göre bu cümlenin anlamını çözebilecek tek kişi olan Mr. Fantastic, okuduğu (ve muhtemelen anladığı) bu bilgiyi diğer kahramanlardan ve bizlerden saklı tuttu.

Hiç yorum yok: