30 Aralık 2009 Çarşamba

Nabız 666 - En Heyecan Verici Çizgi Roman Anları 2 - Phobos, God of Fear Vs Norman Osborn

Dark Reign başladığından beri Marvel evrenini takip edenler için en nefret edilen karakter kimdir diye bir soru sorsak, sorumuzu bitirmeden "Norman Osborn" cevabını alırdık herhalde. Osborn Spider-Man'deki Green Goblin karakterinin naif kötülüğünden sıyrılıp bir komplo adamı olalı çok oldu, artık zengin bir işadamı olup geceleri Örümcek adamı öldürme hayallerinin peşinde koşturan bir ruh hastası olmaktan ziyade; Tommy Lee Jones'a benzetilerek çizilen, ABD'de en üst güvenlik teşkilatı haline gelen (eski S.H.I.E.L.D.) H.A.M.M.E.R'ın başına geçirilen, yurtdışında Power Mad olarak tabir edilen bir Hot Shot.

ve Dark Reign boyunca sizi en çok mutlu eden nedir diye sorarsak tekrardan aynı güruha, %90 oranında "Norman Osborn'un madara edilişi" cevabını alırdık. Ve bu madaraların en güzeli, en dokunaklısı, Ares'in oğlu; Nick Fury'nin çırağı Phobos, namı diğer God of Fear'dan geliyor; Secret Warriors #8'in en efsanevi anları;

Sonunu tahmin etmek zor olmasa gerek, Normal kelle isterken, Ares oğluna iyi bir dayak vadediyor, yüzündeki gururlu baba ifadesi efsanevi;Heh, bu oldukça iyi geldi, değil mi?

4 yorum:

kadimkishi dedi ki...

Üstad house of m içinde apocalypse (magneto tarafından) black panther ve diğer kralları öldrmeye gönderildiği bir sahne vardır. O da çok gazdır be :))

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=16302580

Arifoglu dedi ki...

Kesinlikle, Bunu istek parça olarak kabul ediyorum :)

Peamp dedi ki...

Bunun çizeri kimdir?

Arifoglu dedi ki...

http://alessandrovitti.blogspot.com/2009/08/secret-warriors-god-of-fear-god-of-war.html

Alessandro Vitti.